Hakkımızda

  Teknoloji sarayı ailesi olarak 2011 den bu yana sizlere hizmet vermekteyiz.Kapıda ödeme hizmetiyle elimizden geldiğince sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermek için kendimizi geliştirmekte ve çalışmaktayız.Elektronik sigara sektöründe kapida ödeme  dolandırıcılarına karşı duruşumuzla kargo şubesinde kontrollü kargo hizmetin de ön ayak olup bu sistemden gün geçtikçe herkesin faydalanması için çalışmaktayız.Henüz kontrol işlemleri yasadan geçmese de kargo şubeleriyle görüşmelerimiz ve baskılarımızla bu sistemi türkiyenin neredeyse tamamında rica yoluyla kullanmaktayız.

   Sizlere en güncel cihazları sunmak için çaba gösteren ekibimiz ürünlerin orjinal olmasını da tek tek kontrol ederek kargolama yapmaktadır.

   Dolandırıcı firmalar ne kadar çok garantili ibaresini kullansa da elektronik sigaranın garantisi olamaz.Ancak sistemimizde siz değerli müşterilerimize cihazınızda herhangi bir kronik (fabrikasyon) bir hata olduğunda koşulsuz iade etme hakkı sunuyoruz.

   Teknoloji sarayı ailesi olarak bugüne kadar binlerce insanın elektronik sigaraya başlatarak sigaradan uzaklaşmasında, hem sağlıklı hem hesaplı bir hayata başlamasında ön ayak olmaktan gurur duyuyoruz.