Ürün Detayları Aşağıda Yer Almaktadır

Ad Soyad
Telefon Numarası*
Renk Seçimi:
Likit Seçimi;
Adres

Vaporesso Tarot Nano Fiyat 359TL

ÖZELLİKLER

 Çap:22mm

Kaliteli Paslanmaz Çelik Yapı

Ayarlanabilir Çift  Kanallı Alt Hava Akışı

Kullanışlı Dolum Yöntemi

Pyrex cam Eki

Hava  Akış Kontrolü Fonksyonu

Eco Evrensel Coil Sistemi

510 Port Bağlantısı

İÇERİK

 1 Adet Veco Tank (hazır Coil)

1 Adet  Tarot Nano Mod

1 Adet Yedek Pyrex yedek Cam Boru

1 Adet Mikro USB Kablosu

1 Adet Yedek Clapton 0,3Ω EUC Coil

Sipariş Bilgileri

Ad Soyad
Telefon Numarası*
Renk Seçimi:
Likit Seçimi;
Adres

Vaporesso Tarot Nano

Sigara içmek vazgeçilmesi zor olan fakat birçok hastalığın nedeni olan ya da hastalığın etkisini arttıran bir bağımlılık çeşididir. İnsan sağlığını bozan şeylerle ilgili medyada yapılan yayınlar, ya da kişilerin bizzat tecrübe etmesiyle birçok insan sigaradan kurtulmak istemektedir. Sigara bırakmak için birçok farklı yöntemler mevcuttur. Sigara içmeden duramayan bırakmak isteyip bir türlü başarılı olamayan kişiler için elektronik sigara bulunmaz bir nimettir denilebilir. Birçok araştırma elektronik sigaraların sağlığa zararının normal sigaraya göre çok daha az olduğunu göstermektedir. Sigarayı bir anda bırakmak yerine elektronik sigara ile bırakmak çok daha kolay olmakta, nikotin yoksunluğundan kaynaklanan huzursuzluk, gerginlik ve sinirlilik hali ortadan kalkmaktadır. Elektronik sigara kullanımın yaygınlaşması ile çeşitleri de bir hayli artmıştır. Vaporesso Tarot Nano elektronik sigara markalarının önde gelenlerindendir. Bireylerin isteklerine göre modellerine özellikler ekleyen markalar, kullanıcıların istedikleri elektronik sigaraları üretmektedirler. Elektronik sigaraların yeni başlayanlar için uygun olanlar ya da devamlı kullananlar için uygun olanlar olarak farklılıkları bulunmaktadır. Buhar basıncı, likit tankı, sızdırmaz olması, kolay dolum yapılması genel olarak önemli özelliklerdendir.

Vaporesso Tarot Nano birçok özelliği bünyesinde barındıran, elektronik sigara kullanıcılarının isteklerine cevap verebilecek nitelikte bir elektronik sigara modelidir. Kolayca üst dolum yapılması kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Sızıntı önleyici tasarımı ile kusursuz bir elektronik sigara modelidir. Su geçirmez board ile kullanım kolaylığı sağlamakta, farklı renk seçenekleri ile kişisel zevklere hitap etmektedir. Hava akımı üstten ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır ve 2 mm likit hacmi bulunmaktadır. Güncellenebilir ve kullanıcıya göre özelleştirilebilir dahili yazılım mevcuttur. EUC Coil ile metal kısmı değiştirmeden sadece başlığı değiştirmek yeterli olmaktadır. Bununla modelin çevre dostu olması hedeflenmiştir. Ayrıca; EUC Coil sisteminde seramik ya da klasik pamuk seçenekleri bulunmaktadır. OMNI Board fonksiyonları ise kullanıcıları beklentilerin üzerine çıkarmaktadır. OMNI Board sürekli olarak güvenilir ve üstün bir performans sunmaktadır. Birçok modu içerisinde bulundurmaktadır ve yeni başlayanlar için de devamlı kullananlar için de uygun içim modları içermektedir. OMNI Board altı ayrı çıkış moduna sahiptir ve tüm coiller için uygundur. OMNI Board mevcut olan en gelişmiş devredir ve kullanıcılara beklentilerinin çok üstünde bir performans sergiler.

Vaporesso Tarot Nano Atomizer bobin seçeneklerinin çeşitliliği, evrensel bobin sistemli tankı ile yüksek buhar keyfi sunmaktadır. 80W güç ile tam bir buhar makinesi denilebilir. Yüksek buhar deneyimi isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir ürün olacaktır. Ayrıca; 280F İLE 600F arasında değişebilen ayarlanabilen sıcaklık ve TCR modları bulunmaktadır. Cihaz boyutu taşıma için çok uygundur. Köşeli tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Veco tank atomizeri ve 2500mah lityum iyon pil kutu içerisinde çıkmaktadır. Üretim malzemesi alüminyum alaşımı, karbon fiber ve çinko alaşımından oluşmaktadır.0,91 OLED ekrana sahiptir ve ekrandan batarya takibi yapılabilmektedir. Batarya ömrü için çeşitli koruma fonksiyonları bulunmaktadır. Tarot Nano mod, USB şarj kablosu, ECO ve VECO tank, hazır coil, ekstra coil, ekstra pyrex cam tüp kutu içerisinde Vaporesso Tarot Nano ile birlikte firmanın gönderdiği yan ürünlerdir. Elektronik sigaraların sigara bırakmada etkili olması onları cazip hale getirmektedir. Ancak bu cihazların alımında dikkat edilmeli sahte cihazlar almamaya özen gösterilmelidir. Sahte cihazlarda birçok olumsuzluklar yaşanabilir. Orijinal ürünler insan sağlığını güvence altına almaktadır. Hava akım kontrolü ile güvenlik sağlanmaktadır. Vaporesso Tarot Nano içinde barındırdığı özellikleri ile alanında lider bir elektronik sigara konumundadır. Deneyenlerin vazgeçmek istemedikleri ilk kez alacakların ise büyük bir istekle bekledikleri bir buhar canavarı olarak nitelendirmek mümkündür

WhatsApp chat WhatsApp Sipariş Hattı