Ürün Detayları Aşağıda Yer Almaktadır

Ad Soyad
Telefon Numarası*
Renk Seçimi:
Likit Seçimi
Adres

Smok Stick M17 Özellikleri;

Boyut: 130.65 x 17.5 mm

Tank Kapasitesi: 2.0 mL

Çap: 17,5 mm

Yükseklik: 130,65 mm

Pil Gücü Kapasitesi: 1300 mAh

Port (Bağlayıcı): 510

Bekleme Akımı: 30A

Direnç Menzil: 0,5 – 1Ω

Yapı Malzemesi : Paslanmaz çelik

Kutu  İçeriği:

1 Adet Stick M17

1 Adet Stick 17MM Çekirdek (0.6Ω çift bobinler, önceden kurulu)

1 Adet Stick 17MM Çekirdek (0.6Ω çift sargılar)

1 Adet Yedek Cam Tüpü

1 Adet Vape Band

1 Adet USB Kablosu

1 Adet Kullanım Kılavuzu

1 Adet Yedek Parça Seti

Bildiğimiz elektronik sigara starter kitlerden daha ince olan Smok Stick M17 Kit, yaklaşık 130 mm yükseklinde oturan 17.5 mm çapında bir gövdeden oluşmaktadır. Ünite, uzatılmış vaping süreleri ve üst düzey güç verimliliği sağlayan 1300 mAh çıkış oranına sahip dahili bir pile sahiptir. Bu sayede yüksek duman performansı saylamaktadır.

Smok Stick M17 2016 ve 2017 yılında en çok satılan starter kit olan smok stick ürününün 2018 sürümüdür ve performans, kullanım ve estetik yapısı olarak önceki sürümünü geride bırakmaktadır.

Estetik yapısı sayesinde kolay kullanılabilir ve taşınabilir yapıya sahip olması önceki sürümünün giderilmiş daha iyi hale getirilmiş sürümü olduğunun en açık göstergesidir.

Kolay sökülebilir ve kolay  temizlebilir yapı.


Sipariş Bilgileri

Smok Stick M17 Nedir?

Son dönemlerde tüm dünyada kullanımı artan elektronik sigaralar ülkemizde de bir hayli yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Piyasada birden fazla çeşide sahip olan elektronik sigaraların asıl amacı sigaranın yaydığı kötü kokuyu yok etmektedir. Sigara içen bir insanın teni, ağzı ve giysileri insanları rahatsız edecek derecede kötü kokar. Fakat Smok Stick M17 modeli diğer model sigaralara göre daha avantajlıdır. Özellikle şık bir tasarıma sahip bir üründür. Üretilme amacı sigara alışkanlığını minimum seviyeye indirip alışkanlığı sona erdirmektedir. Elektronik sigaralar piyasada var olduğundan beri sigara içen sayısında her geçen gün azalma olmuştur. Sigara dumanını %90 oranında azaltan bu sigaralar diğer sigaralara göre daha az zararlıdır. Yapılan araştırmalarda da bu kanıtlanmıştır.

Paslanmaz çelikten üretilen bu sigaralar yanınızda sizi rahatsız etmeden taşınabilir boyuttadır. Kaleme benzerliği ile bilinen elektronik sigaralar siyah, gümüş, gold, mavi ve gökkuşağı renklerinde tasarlanmıştır. Smok Stick M17 modelinin içerisinde likitler bulunur. Bu liketlerin tamamı aromalıdır. Çilek muz vanilya ve çikolata aromalarını damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. Böylelikle sigara içerken giysinize ve vücudunuza sinen kötü kokuların bedeninizde durmasını da engellemiş olursunuz. Klasik sigaralar gibi kullanılan bu elektronik sigaralarda da algı aynıdır. Sigara içiyor hissini sonuna kadar elektronik sigaralarda da hissedebilirsiniz. Klasik sigaralarda hissedilen ısı ile elektronik sigaralarda hissedilen ısı bir değildir. Klasik sigaralar daha düşük derecede kullanılır.

Birden fazla aparatı sayesinde kolaylıkla takılıp sökülebilen kullandığınız sürece de kolaylıkla temizleyebileceğiniz elektronik sigaralar oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Smok Stick M17 modelli elektronik sigaralarda likit hazneye döküldüğü anda kullanıma hazırdır. Start tuşuna basarak sigaranızı kullanabilirsiniz. Özellikle dudak tiryakisi iseniz bu elektronik sigaralar sayesinde klasik sigaralarınızı kolaylıkla unutabilirsiniz. Klasik sigaralarda olduğu gibi dumanı ortaya çıkaran özelliğe sahiptir. Yıllardır sigara kullanan kişiler elektronik sigaralara karşı daha ön yargılıdır. Fakat kullananların yorumlarını araştırdığınız zaman kolaylıkla karar verebilirsiniz. Ön yargılarınızı kırabilecek hatta beklentilerinizin üstünde kalitede sigara kullanımı sağlayabilecek bir üründür. Son yıllarda kullanımı artan bu ürünü her birey kolaylıkla kullanabilir. Sigara dumanı yerine aromalı likidin buharını çekmeniz sağlığınızı da tehdit etmemeniz açısından faydalıdır.

Şarjlı ve pilli olarak tasarlanan bu elektronik sigaraların kullanım süresi bir gün boyunca sizi idare edebilecek seviyededir. Smok Stick M17 kullanmadan önce kullanım kılavuzunda detaylı bir anlatım vardır. Likitin bulunduğu alanın tamamı camdır. Akrilik ya da plastik olmaması uzun kullanım ve sağlıklı kullanım açısından düşünülmüş güzel bir ayrıntıdır. İlk başta birden fazla parçayı görmeniz sizi endişeye düşürse de her adım detaylı bir şekilde kılavuzda yer almaktadır. Beş basma da açılan sigaranızı içinde likit bitene kadar kullanabilirsiniz. Şarjının ya da pilinin bittiğini gösteren uyarı ışığı ile de elektronik sigaranızı şarj edebilirsiniz.

Elektronik sigara her konuda avantaj sağlayan bir üründür. Özellikle duman konusunda bir hayli tatmin edici olan bu sigaralar zamanla sigarayı bırakmanız konusunda avantaj sağlayacaktır. Sigara vazgeçilmeyen alışkanlıkların başında gelir. Her yolu denemenize rağmen başarılı olamadıysanız Smok Stick M17 modeli deneyerek başarılı olabilirsiniz. Normal sigara dumanına göre daha fazla duman çıkaran bu elektronik sigaralar sigaraya bırakma konusunda oldukça başarılı bir üründür. Klasik bir sigarada içerken öksürük sorunu yaşarken elektronik sigarada böyle bir durum söz konusu olmaz. Klasik sigarada duman ciğerlerinize giderek öksürüğe neden olurken elektronik sigaralarda böyle bir durum söz konusu olmaz. Elektronik sigaralar duman özelliğini buhar yoluyla kişiye hissettirir

Ad Soyad
Telefon Numarası*
Renk Seçimi:
Likit Seçimi
Adres

WhatsApp chat WhatsApp Sipariş Hattı