Ürün Detayları Aşağıda Yer Almaktadır

Ad Soyad
Telefon Numarası*
Renk Seçimi:*
Likit Seçimi;
Adres

Smok AL85 güç olarak 85W bir cihazdir gayet ideal ve tutulan bir elektronik sigaradır.

Smok Al85 Satın al

Smok AL85 Kit’in  Kutu İçeriği:

1 Adet Smok AL85 Kit Mod Gövdesi

1 Adet TFV8 Baby Atomizer Tankı

1 Adet V8 Baby Q2 Core (0.4 Ohm Coil)

1 Adet V8 Baby Q2 Core (0.6 Ohm Coil )

1 Adet USB Şarj Kablo

1 Adet Kullanma Kılavuzu(Telefon Kurulum Destek)

 Güç:85 Watt

SONY VTC5 PİL DAHİL FİYATIDIR.

İletişim Telefonlarımız: 0 537 025 6974 Kaliteli Elektronik Sigara Modelleri İçin Arayınız.

Ad Soyad
Telefon Numarası*
Renk Seçimi:*
Likit Seçimi;
Adres

Smok Al85 Hakkında Genel Bilgiler

Son yıllarda çokça tercih edilen elektronik sigara modelleri arasında bulunan Smok Al85 yapısından dolayı da talep görmektedir. Gövdenin üzerinde bulunan sigara bölümü çok daha rahat bir kullanım olanağı sunarken aynı zamanda 18650 pil ile kullanımı gerçekleşmektedir. Pil yuva bölümü ise gerektiği durumlarda konum itibariyle değiştirilebilme özeliğine sahiptir. Çok uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılan elektronik sigara modellerinden olurken aynı zamanda gövde üzerinde düğmelere sahiptir. Böylelikle arzu edilen tüm zaman dilimlerinde Ohm ve Watt derece ayarları kullanıcı tarafından yapılabilmektedir. Yapılan ayarlar anında gerçekleşirken aynı zamanda OLED ekran üzerinden de görülebilmektedir.

Smok Al85 Güçlendirme Özelliği Nedir?

Elektronik sigara modelleri arasında üstün kaliteye sahip olmasıyla birlikte her zaman için etkileyici performans sunan Smok Al85 aynı zamanda farklı yapısal farklılıklarıyla da adından söz ettirmektedir. TFV8 Tank özelliğiyle ayarlanabilir hava kanalları bulunmaktadır. Ayrıca geniş bir ağızlığın olması da buhar sonrasında çekim gücünü arttırmaktadır. Farklı aromaların çok daha lezzetli olmasını sağlarken cihaz üzerine monteli bir durumdadır. Likit kullanımı ise damlatılarak olurken sıvı nikotinin buhar haline gelmesiyle birlikte zararsız buhar durumu söz konusudur. Çok düşük Ohm derecelerinde dahi yüksek performansla çalışan modelde TFV8 Atomizeri vidalama sistemiyle gövdeye yerleştirilmektedir. 120 gram ağırlığına sahip olmakla birlikte her zaman için taşınabilir olan elektronik sigara modelinde 85 Watt çıkım gücü bulunmaktadır. Atomizer Tank yapısı paslanmaz çelikten olurken cihaz kullanımı temizlik işlemlerinin yapılması durumunda yıllarca olarak kabul edilmektedir.

Smok Al85 Elektronik Sigara İşleyişleri

Smok Al85 modelde olduğu gibi tüm elektronik sigara işleyişleri aynıdır. Her ne kadar görünüm açısından farklılıklar olsa da yapısal anlamda sahip olunan maddeler ve özellikler benzerdir. Bununla birlikte sahip olunan kalite standartları ise marka ve modellerin sağladığı imkanlara göre belirlenmektedir. Gliserin, sıvı halde nikotin ve çeşitli aroma karışımlarına sahip olan elektronik sigaraların kullanım nedenleri farklı olabilmektedir. Genellikle normal sigara bağımlıları için doktorlar tarafından dahi önerilen elektronik sigaralarda zarar oranı çok düşük olurken kullanım süresine göre maliyeti de azdır. Buna karşın her zaman için kullanılabilir olan cihaz paketinde batarya, şarj aleti, aparatlar, ağızlık ve yedek ağızlık bulunmaktadır. Mango, nane, elma ya da farklı aromalarla kullanımı da ihtimal dahilindedir. Smok Al85 modeli için geniş yelpazeli bir kullanım imkanı bulunmaktadır. Normal sigaralarda olduğu gibi yakma durumu değil, ısınma üzerine bir sistem işleyişi söz konusudur. Aynı zamanda bataryan enerjisi ve likit yapının ısınmasıyla sıvı halde bulunan nikotin buharlaşmaya başlamaktadır. Kullanıcı tarafından çekilen buharın hiçbir zararlı etkiye sahip olmadığı da araştırmalarla kanıtlanmış durumdadır. Bununla birlikte sigara bağımlılığının azaltılması noktasında buharın etki oranı yüksektir.

Gövde bölümü geniş alan kaplayan modelde ağızlık kısmı geniş olurken arzu edilen zaman diliminde değiştirilmesi de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda 71 cm yüksekliğe sahip olan OLED ekranlı Smok Al85 modelde bataryanın dolu olması durumunda çok uzun süre kullanımı da söz konusudur. Bir ya da birkaç gün boyunca şarj durumu olmaksızın elektronik sigara tüketilebilmektedir. Normal sigarayla olan en büyük farklarından bir tanesi ise maliyet eksenli oluşmaktadır. Her zaman için yeni maliyetlerin ortaya çıkması söz konusu olmadan sigara kullanımı sağlamaktadır. Tek bir defalık alımla birlikte kullanımı yıllarca devam etmektedir. Aynı zamanda nargile havası veren Smok Al85 elektronik sigara modelinin işleyişlerinin basit, kullanımının pratik olması da herkes tarafından tercih edilebilmesine olanak tanımaktadır. İnternet siteleri üzerinden kaliteli, garantili ve orijinal olarak sertifikalı ürünler tedarik edilerek kullanılabilmektedir.

WhatsApp chat WhatsApp Sipariş Hattı