Eleaf iNano

 • 260,00TL


Mevcut Seçenekler:Etiketler: eleaf, inano, elektronik, sigara, ucuz ÜrÜnÜ, İncele


Ürün Detayları Aşağıda yer almaktadır

Eleaf inano elektronik sigara dünyasın da hemen hemen herkes tarafından bilinen ve elektronik sigara üretimine ilk başlayan firmaların başında gelmektedir. Firmanın üretmiş olduğu birbirinden farklı elektronik sigaralar olmasına rağmen her zaman herkes tarafından tutulan modeli, Eleaf inano olmuştur. Bundan dolayı elektronik sigaraya başlamak isteyen her kullanıcının aklından bir kere de olsa Eleaf inano modeli geçmiş ve acaba alsam mı diye soru işareti takılmıştır. Bu yazımız da sizlere Eleaf inano hakkında genel bilgi sunmakla birlikte aklınızdaki soru işaretlerini giderecek yorumlarda da bulunacağız.

Öncelikli olarak elektronik sigara tüketimin de nasıl bir çekim hayal ediyorsunuz, bunu belirlemeniz gerekmektedir. Zira Eleaf inano orijinal kullanım da ve kutu içeriği gereği MTL bir içim sunmakta ve tam anlamı ile sigara keyfini sizlere yaşatmaktadır. Fakat çıkartılabilir başlığı sayesin de kolaylıkla farklı atomizerler tercih edebilir, dilediğiniz çekim moduna çevirebilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir bir yapısı olması ile birlikte üzerinde dahili bulunan pilleri sayesin de 2 saat kesintisiz kullanım imkanı sunmaktadır. Bu imkanların yanı sıra, orijinal kutu içeriğinden çıkan atomizer sayesin de çevirme yöntemi ile kolaylıkla monte edilebiliyor olması da Eleaf inanonun kullanıcılarına sunduğu ekstra hizmetlerin başında yer almaktadır.

MTL çekim nedir diye aklından geçiren kullanıcılarımızın olduğunu var sayarak kısaca açıklamak isteriz ki; MTL içim, sizlerin sigara kullanımın da çektiğiniz duman etkisini birebir yaşatan etkiye verilen genel addır. MTL çekim sayesin de kolaylıkla sigaradan uzaklaşabilir ve özlediğiniz kokusuz sigara içimine kavuşabilirsiniz.

Dilerseniz sizlere Eleaf inano kutu içeriğinden de bahsedelim..

Eleaf İNano Standart Kutu İçeriği:

1 × Inano Atomizer (1.2ohm)

1 × Inano Vücut

1 × Inano Bağlayıcı

1 x USB Kablo

İle tarafınıza iletilmekte ve kutu üzerinde orijinal bandrolün yanı sıra check kodu ile kullanıcılarına güvence vermektedir. Bu check kodunu eleaf sitesi üzerinden rahatlıkla teyid edebilir, orijinalliğini sorgulayabilirsiniz.  Ayrıca sizlere eleaf inano teknik özelliklerinden de bahsederek konumuzu özetlemiş olalım.

Eleaf İNano Teknik Özellikleri :

  Kapasite: 650mAh

  Atomizer Çap 10 mm

  Atomizer kapasitesi: 2.0ml

  Bağlantı türü: manyetik konnektör

  Yorum Yap

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi
  Doğrulama Kodu