Ürün Detayları Aşağıda Yer Almaktadır

Ad Soyad
Telefon Numarası*
Renk Seçimi
Adres

İlk Başlayanlar en uygun cihaz EGO AIO modeldir . Hepsi bir arada bulunan cihaz  kurulumu ve kolay kullanımın yanında şık ve zarif görüntüsü gözden Kaçmıyor.  En Fazla tercih edilen ürün olan ego aio ilk başlayanlar için mükemmel deneyim yaşatıyor.

eGo AIO, hepsi bir arada olan modelidendir. 2 ml Tank kapasitesi ile sızıntıya karşı özel güvenliğe sahiptir.  Cihaz cebinizde unuttuğunuzda kendini güvenli moda alır. Kendi kendine çalısmaz.  Sade Görünümü, güvenliği ve kolay taşınabilirliği sayesinde en çok tercih edilen cihaz olmuştur.

Çift Devre Koruması
eGo AIO aşırı şarj olma  Anında  batarya güvenlik devresini iki set yaparak çözmüştür. Genel Batarya koruması Uygulayarak, batarya koruma devresi sisteminin iki set Yapar. Pil Havalandırması sebebiylede ayrıca Güvenlik Sağlar.

Spiral Yapısı Ağızlığı
Sprial yapısı Sayesinde ağzınıza likit sıçrama gibi bir sorun oluşmasını engeller.

Farklı Renk Seçenekleri
Ego aio’nun Kullanım esnasında oluşan ışığı Değiştirmek Mümkün.
Sarı, kırmızı, yeşil, mavi, çivit, beyaz ya da mor seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Likit Tankı
Likit tankına max sınırına kadar doldurduğunuzda bu sizi gün boyu götürecektir.

Hava Girişi Ayarı
Hava ayarını sağa ve sola çevirerek  Farklıçekim modlarında kullanabilirsiniz. Hava deliklerini açtığınızda çektiğiniz buhar daha kolay bir çekim olur. Aynı zamanda Buharda havada fazla olur. İçim keyfinize göre ayarlayabilirsiniz.

Cihazı şekildeki gibi şarj edebilirsiniz.

BİLGİ İÇİN; 0538 207 7962 

İletişim Telefonlarımız: 0538 207 7962 0546 790 6514 Kaliteli Elektronik Sigara Modelleri İçin Arayınız.

Sipariş Bilgileri

Ad Soyad
Telefon Numarası*
Renk Seçimi
Adres

Joyetech elektronik sigara içerisinde bulunan likit sıvısını atomizer kısmında titreşim ve ısı ile buharlaştırarak sıvı içerisinde bulundan nikotini solumanızı sağlayan elektronik bir cihazdır. Joyetech elektronik sigara diğer sigara modellerine göre daha avantajlı yapıya sahiptir. İçerisinde bulunan aroma ve likit seviyelerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Sizleri rahatsız etmeyecek şekilde istediğiniz gibi nikotin alışkanlığınıza göre değişmeler yapabilme imkanına sahipsiniz. Bu durum sigara bırakmanız için çok güzel bir yöntemdir. Sigaraya aşırı derece bağımlı olan kişilerin elektronik sigara kullanarak düzenli bir şekilde nikotin sıvısını belli aşamalara göre azaltarak yavaş yavaş sigaranın içerisinde bulunan nikotin etkisinden kurtulabilirsiniz. Sigara içerisinde bulunan nikotin bağımlılığınız bittiği sırada artık daha özgür bir insan olarak sigarayı bırakmış durumdasınız.  Joyetech üzerinde bulunan watt değerini de kendinize göre değiştirebilirsiniz. Yani sabit bir watt değeri üzerinde çalışmamaktadır. 

Joyotech Elektronik Sigara İle Kötü Kokuları Geride Bırakın 

Joyetech elektronik sigara içerisinde bulunan aroma sıvısı sayesinde artık ağızınızda oluşan sigaranın kötü kokularından kurtulacaksınız. Sigara içen insanlarda zamanla koku alma ve tat alma duyuları körüklenmektedir.  Ağız üzerinde oluşan tabaka ile normal olarak yediğiniz yiyecek veya içeriklerin tat oranları sizlere farklı olarak gelmektedir. Sürekli olarak belirli seviyelerde burnunuzdan almış olduğunuz sigara dumanı ile koku alma duyularınızda da körüklenme meydana gelmektedir. Joyetech sizlere sunmuş olduğu yeni elektronikli sigara sayesinde bütün bu duyularınıza eskisi gibi kavuşabileceksiniz. Elektronik sigaranın içerisinde bulunan değişik aromalar sayesinde her defasında farklı olarak tat alma imkanınız olacaktır. Buda sizin koku alma ve tat alma duyularınızda herhangi bir eksiklik yaşamamanıza neden olacaktır. 

Joyetech Ego Aio Elektronikli Sigara Sayesinde Tasarruf Edin 

Sigara tiryakileri her gün düzenli olarak günde 1 veya 2 paket sigara kullanmaktadır. Bunları da aylık olarak hesaplayacak olursak gün içerisinde almış olduğunuz bir paket sigaranın fiyatı 10 TL olsun günde iki paket içen kişilerin günlük masrafı 20 TL olmaktadır. Bunu da aylık bir hesaplamaya denk getireceksek 600 TL oranında para harcamaktadırlar. En kötüsü yıllık olarak hesaplandığında 7.200 TL’ye denk gelmektedir. Bu miktara bakıldığında küçük bir meblağ gözükmüyor. Ülkemizde aylık olarak alınan asgari ücret 1500 TL üzerinden hesaplarsak sadece sigaraya harcamış olduğunuz masraf aylık olarak 600 TL değerinde yani sizin diğer ihtiyaçlarınız için kalan paranız 900 TL buda sizi ay sonuna kadar büyük sıkıntılar çekmenize neden olmaktadır. İşte tamda size hem sağlık yönünden hem de para yönünden büyük bir avantaj sağlayan Joyetech elektronikli sigara uygun bir fiyata tek seferlik alacak şekilde kullanabilirsiniz. Sürekli olarak gündelik hayatta harcadığınız paranın önüne geçmiş olursunuz ve kendinize bir birikim yapma şansınız olacaktır. En önemli şey ise sağlık açısından büyük bir avantaj kazanmış olursunuz. İlerde sigaranın sizlere verecek zararlardan öncesinden kurtulmuş olursunuz.